Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα Μαθημάτων 2019-2020

november, 2022

mon31oct(oct 31)5:00 pmwed02nov(nov 2)6:00 pmPILATESΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΙΤ(october 31) 5:00 pm - (november 2) 6:00 pm ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon31oct(oct 31)7:30 pmwed02nov(nov 2)9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ(october 31) 7:30 pm - (november 2) 9:00 pm ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon31oct(oct 31)9:30 pmwed02nov(nov 2)11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ(october 31) 9:30 pm - (november 2) 11:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue01nov6:00 am7:30 am1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ6:00 am - 7:30 am

tue01nov5:00 pm6:00 pmPILATESΝΙΝΑ ΚΛΑΜΠΑΝΟΥ5:00 pm - 6:00 pm

tue01nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ5:00 pm - 6:00 pm

tue01nov5:00 pm6:00 pm1η ΤΑΞΗ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue01nov6:00 pm7:30 pmMOYEN ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ6:00 pm - 7:30 pm

tue01nov7:30 pm9:00 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΦΑΡΑΣ7:30 pm - 9:00 pm

tue01nov7:30 pm9:00 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ7:30 pm - 9:00 pm

tue01nov9:00 pm10:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:00 pm - 10:30 pm

tue01nov9:00 pm10:30 pmGRAHAMΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:00 pm - 10:30 pm

wed02nov5:15 pm6:15 pmPILATESΒΕΡΟΝΙΚΗ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ5:15 pm - 6:15 pm

wed02nov6:00 pm7:30 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

wed02nov6:30 pm7:30 pm2η ΤΑΞΗ6:30 pm - 7:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed02nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΟΡΙΔΗΣ7:30 pm - 9:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed02nov8:00 pm9:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ AVANCEΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ8:00 pm - 9:30 pm

wed02nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΛΙΚΗ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed02nov9:30 pm11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:30 pm - 11:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

thu03nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ5:00 pm - 6:00 pm

thu03nov5:00 pm6:00 pmAERIAL ΜΙΚΡΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ5:00 pm - 6:00 pm

thu03nov6:00 pm7:30 pmAERIAL ΜΕΓΑΛΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ6:00 pm - 7:30 pm

thu03nov8:00 pm9:00 pmΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:00 pm

thu03nov9:30 pm11:30 amCONTACTΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ9:30 pm - 11:30 am

fri04nov5:00 pm6:00 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ5:00 pm - 6:00 pm

fri04nov5:00 pm6:00 pm3η ΤΑΞΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

fri04nov6:00 pm7:30 pm1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

fri04nov6:00 pm7:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 2ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ6:00 pm - 7:30 pm

fri04nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ7:30 pm - 9:00 pm

fri04nov8:00 pm9:30 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm

fri04nov9:30 pm11:00 pmGRAHAMΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:30 pm - 11:00 pm

sat05novAll Day1o DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ(All Day: saturday)

sat05nov10:00 am12:00 amΜΟΥΕΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ10:00 am - 12:00 am

sat05nov11:30 am1:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ11:30 am - 1:00 pm

sat05nov1:00 pm2:30 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ1:00 pm - 2:30 pm

sat05nov1:00 pm2:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΜΟΥΕΝΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ1:00 pm - 2:30 pm

sat05nov2:30 pm3:30 pmΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΥ2:30 pm - 3:30 pm

mon07nov(nov 7)5:00 pmwed09(nov 9)6:00 pmPILATESΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΙΤ5:00 pm - 6:00 pm (9) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon07nov(nov 7)7:30 pmwed09(nov 9)9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ7:30 pm - 9:00 pm (9) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon07nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΦΑΡΑΣ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon07nov(nov 7)9:30 pmwed09(nov 9)11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ9:30 pm - 11:00 pm (9) ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue08nov6:00 am7:30 am1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ6:00 am - 7:30 am

tue08nov5:00 pm6:00 pm1η ΤΑΞΗ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue08nov5:00 pm6:00 pmPILATESΝΙΝΑ ΚΛΑΜΠΑΝΟΥ5:00 pm - 6:00 pm

tue08nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ5:00 pm - 6:00 pm

tue08nov6:00 pm7:30 pmMOYEN ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ6:00 pm - 7:30 pm

tue08nov7:30 pm9:00 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΦΑΡΑΣ7:30 pm - 9:00 pm

tue08nov7:30 pm9:00 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ7:30 pm - 9:00 pm

tue08nov9:00 pm10:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:00 pm - 10:30 pm

tue08nov9:00 pm10:30 pmGRAHAMΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:00 pm - 10:30 pm

wed09nov5:15 pm6:15 pmPILATESΒΕΡΟΝΙΚΗ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ5:15 pm - 6:15 pm

wed09nov6:00 pm7:30 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

wed09nov6:30 pm7:30 pm2η ΤΑΞΗ6:30 pm - 7:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed09nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΟΡΙΔΗΣ7:30 pm - 9:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed09nov8:00 pm9:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ AVANCEΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ8:00 pm - 9:30 pm

wed09nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΛΙΚΗ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed09nov9:30 pm11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:30 pm - 11:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

thu10nov5:00 pm6:00 pmAERIAL ΜΙΚΡΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ5:00 pm - 6:00 pm

thu10nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ5:00 pm - 6:00 pm

thu10nov6:00 pm7:30 pmAERIAL ΜΕΓΑΛΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ6:00 pm - 7:30 pm

thu10nov8:00 pm9:00 pmΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:00 pm

thu10nov9:30 pm11:30 amCONTACTΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ9:30 pm - 11:30 am

fri11nov5:00 pm6:00 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ5:00 pm - 6:00 pm

fri11nov5:00 pm6:00 pm3η ΤΑΞΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

fri11nov6:00 pm7:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 2ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ6:00 pm - 7:30 pm

fri11nov6:00 pm7:30 pm1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

fri11nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ7:30 pm - 9:00 pm

fri11nov8:00 pm9:30 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm

fri11nov9:30 pm11:00 pmGRAHAMΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:30 pm - 11:00 pm

sat12novAll Day1o DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ(All Day: saturday)

sat12nov10:00 am12:00 amΜΟΥΕΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ10:00 am - 12:00 am

sat12nov11:30 am1:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ11:30 am - 1:00 pm

sat12nov1:00 pm2:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΜΟΥΕΝΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ1:00 pm - 2:30 pm

sat12nov1:00 pm2:30 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ1:00 pm - 2:30 pm

sat12nov2:30 pm3:30 pmΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΥ2:30 pm - 3:30 pm

mon14nov(nov 14)5:00 pmwed16(nov 16)6:00 pmPILATESΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΙΤ5:00 pm - 6:00 pm (16) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon14nov(nov 14)7:30 pmwed16(nov 16)9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ7:30 pm - 9:00 pm (16) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon14nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΦΑΡΑΣ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon14nov(nov 14)9:30 pmwed16(nov 16)11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ9:30 pm - 11:00 pm (16) ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue15nov6:00 am7:30 am1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ6:00 am - 7:30 am

tue15nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ5:00 pm - 6:00 pm

tue15nov5:00 pm6:00 pm1η ΤΑΞΗ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue15nov5:00 pm6:00 pmPILATESΝΙΝΑ ΚΛΑΜΠΑΝΟΥ5:00 pm - 6:00 pm

tue15nov6:00 pm7:30 pmMOYEN ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ6:00 pm - 7:30 pm

tue15nov7:30 pm9:00 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ7:30 pm - 9:00 pm

tue15nov7:30 pm9:00 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΦΑΡΑΣ7:30 pm - 9:00 pm

tue15nov9:00 pm10:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:00 pm - 10:30 pm

tue15nov9:00 pm10:30 pmGRAHAMΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:00 pm - 10:30 pm

wed16nov5:15 pm6:15 pmPILATESΒΕΡΟΝΙΚΗ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ5:15 pm - 6:15 pm

wed16nov6:00 pm7:30 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

wed16nov6:30 pm7:30 pm2η ΤΑΞΗ6:30 pm - 7:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed16nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΟΡΙΔΗΣ7:30 pm - 9:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed16nov8:00 pm9:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ AVANCEΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ8:00 pm - 9:30 pm

wed16nov9:30 pm11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:30 pm - 11:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

thu17nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ5:00 pm - 6:00 pm

thu17nov5:00 pm6:00 pmAERIAL ΜΙΚΡΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ5:00 pm - 6:00 pm

thu17nov6:00 pm7:30 pmAERIAL ΜΕΓΑΛΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ6:00 pm - 7:30 pm

thu17nov8:00 pm9:00 pmΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:00 pm

thu17nov9:30 pm11:30 amCONTACTΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ9:30 pm - 11:30 am

fri18nov5:00 pm6:00 pm3η ΤΑΞΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

fri18nov5:00 pm6:00 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ5:00 pm - 6:00 pm

fri18nov6:00 pm7:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 2ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ6:00 pm - 7:30 pm

fri18nov6:00 pm7:30 pm1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

fri18nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ7:30 pm - 9:00 pm

fri18nov8:00 pm9:30 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm

fri18nov9:30 pm11:00 pmGRAHAMΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:30 pm - 11:00 pm

sat19novAll Day1o DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ(All Day: saturday)

sat19nov10:00 am12:00 amΜΟΥΕΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ10:00 am - 12:00 am

sat19nov11:30 am1:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ11:30 am - 1:00 pm

sat19nov1:00 pm2:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΜΟΥΕΝΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ1:00 pm - 2:30 pm

sat19nov1:00 pm2:30 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ1:00 pm - 2:30 pm

sat19nov2:30 pm3:30 pmΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΥ2:30 pm - 3:30 pm

mon21nov(nov 21)5:00 pmwed23(nov 23)6:00 pmPILATESΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΙΤ5:00 pm - 6:00 pm (23) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon21nov(nov 21)7:30 pmwed23(nov 23)9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ7:30 pm - 9:00 pm (23) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon21nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΦΑΡΑΣ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon21nov(nov 21)9:30 pmwed23(nov 23)11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ9:30 pm - 11:00 pm (23) ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue22nov6:00 am7:30 am1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ6:00 am - 7:30 am

tue22nov5:00 pm6:00 pmPILATESΝΙΝΑ ΚΛΑΜΠΑΝΟΥ5:00 pm - 6:00 pm

tue22nov5:00 pm6:00 pm1η ΤΑΞΗ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue22nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ5:00 pm - 6:00 pm

tue22nov6:00 pm7:30 pmMOYEN ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ6:00 pm - 7:30 pm

tue22nov7:30 pm9:00 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ7:30 pm - 9:00 pm

tue22nov7:30 pm9:00 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΦΑΡΑΣ7:30 pm - 9:00 pm

tue22nov9:00 pm10:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:00 pm - 10:30 pm

tue22nov9:00 pm10:30 pmGRAHAMΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:00 pm - 10:30 pm

wed23nov5:15 pm6:15 pmPILATESΒΕΡΟΝΙΚΗ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ5:15 pm - 6:15 pm

wed23nov6:00 pm7:30 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

wed23nov6:30 pm7:30 pm2η ΤΑΞΗ6:30 pm - 7:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed23nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΟΡΙΔΗΣ7:30 pm - 9:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed23nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΛΙΚΗ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed23nov8:00 pm9:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ AVANCEΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ8:00 pm - 9:30 pm

wed23nov9:30 pm11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:30 pm - 11:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

thu24nov5:00 pm6:00 pmAERIAL ΜΙΚΡΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ5:00 pm - 6:00 pm

thu24nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ5:00 pm - 6:00 pm

thu24nov6:00 pm7:30 pmAERIAL ΜΕΓΑΛΩΝΤΙΝΑ ΓΟΥΡΖΗ6:00 pm - 7:30 pm

thu24nov8:00 pm9:00 pmΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:00 pm

thu24nov9:30 pm11:30 amCONTACTΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ9:30 pm - 11:30 am

fri25nov5:00 pm6:00 pm3η ΤΑΞΗΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

fri25nov5:00 pm6:00 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ5:00 pm - 6:00 pm

fri25nov6:00 pm7:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 2ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ6:00 pm - 7:30 pm

fri25nov6:00 pm7:30 pm1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

fri25nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ7:30 pm - 9:00 pm

fri25nov8:00 pm9:30 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm

fri25nov9:30 pm11:00 pmGRAHAMΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:30 pm - 11:00 pm

sat26novAll Day1o DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ(All Day: saturday)

sat26nov10:00 am12:00 amΜΟΥΕΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΣΑ10:00 am - 12:00 am

sat26nov11:30 am1:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ 1ου DEGREΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ11:30 am - 1:00 pm

sat26nov1:00 pm2:30 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ1:00 pm - 2:30 pm

sat26nov1:00 pm2:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΜΟΥΕΝΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ1:00 pm - 2:30 pm

sat26nov2:30 pm3:30 pmΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΥ2:30 pm - 3:30 pm

mon28nov(nov 28)5:00 pmwed30(nov 30)6:00 pmPILATESΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΙΤ5:00 pm - 6:00 pm (30) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon28nov(nov 28)7:30 pmwed30(nov 30)9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ7:30 pm - 9:00 pm (30) ΜΙΚΡΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon28nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΦΑΡΑΣ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

mon28nov(nov 28)9:30 pmwed30(nov 30)11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ9:30 pm - 11:00 pm (30) ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue29nov6:00 am7:30 am1ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΛΕΝΑ ΑΓΚΑΪΤ6:00 am - 7:30 am

tue29nov5:00 pm6:00 pmPILATESΝΙΝΑ ΚΛΑΜΠΑΝΟΥ5:00 pm - 6:00 pm

tue29nov5:00 pm6:00 pmΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΩΝΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ5:00 pm - 6:00 pm

tue29nov5:00 pm6:00 pm1η ΤΑΞΗ5:00 pm - 6:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

tue29nov6:00 pm7:30 pmMOYEN ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ6:00 pm - 7:30 pm

tue29nov7:30 pm9:00 pm2ο DEGRE ΚΛΑΣΣΙΚΟΖΑΧΗ ΒΟΡΡΙΑ7:30 pm - 9:00 pm

tue29nov7:30 pm9:00 pmAVANCE ΚΛΑΣΣΙΚΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΦΑΡΑΣ7:30 pm - 9:00 pm

tue29nov9:00 pm10:30 pmGRAHAMΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:00 pm - 10:30 pm

tue29nov9:00 pm10:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΛΗΔΑ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑ9:00 pm - 10:30 pm

wed30nov5:15 pm6:15 pmPILATESΒΕΡΟΝΙΚΗ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ5:15 pm - 6:15 pm

wed30nov6:00 pm7:30 pmΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΑΛΙΚΗ ΚΟΝΤΖΙΟΥ ΓΟΥΣΑ6:00 pm - 7:30 pm

wed30nov6:30 pm7:30 pm2η ΤΑΞΗ6:30 pm - 7:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed30nov7:30 pm9:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΟΡΙΔΗΣ7:30 pm - 9:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed30nov8:00 pm9:30 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ AVANCEΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ8:00 pm - 9:30 pm

wed30nov8:00 pm9:30 pmΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΛΙΚΗ ΓΟΥΣΑ8:00 pm - 9:30 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

wed30nov9:30 pm11:00 pmΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙΑΘΗΝΑ ΚΥΡΟΥΣΗ9:30 pm - 11:00 pm ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑEvent Type :ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ

Sxoli xorou balletou

ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΑΛΙΚΗΣ ΚΟΝΤΖΙΟΥ – ΓΟΥΣΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


Τηλ. 210 65 15 870
info@dancingschool.gr
dancingschool.gr

ΔΙΕΎΘΥΝΣΗ


Λ. Μεσογείων 294,
Χολαργός - Αγία Παρασκευή 

copyrightarrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram